Laarzen niet vergeten
Laarzen niet vergeten

Laarzen niet vergeten

Hallo beste bevers en welpen!

De opbouw van jullie kamp is vollop aan de gang! Morgen verwelkomen we jullie met open armen in Durbuy.

Jammer genoeg zijn de weergoden hier minder eens gezind met ons. Hierdoor ligt het terrein er wat drassig bij. We raden dus aan om naast jullie lunchpakket ook een extra plastic zak met daarin jullie laarzen mee te brengen. Het is ook interessant om een oude krant mee te brengen voor als jullie natte schoenen hebben tijdens het kamp.

Desallniettemin gaan we er nog steeds een leuk kamp van maken. Het mag misschien wel regenen, maar koud voelt het hier niet aan!

Tot morgen om 7u in Munkzwalm

Scoutsgroeten!

P.S.: Ouders, vergeet niet in te schrijven voor de Bezoekdag-BBQ. Vanaf maandag 4/07 23:59u betaal je €2pp meer! Nu beslissen is de boodschap.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *